در حال بارگذاری ...! شکیبا باشید.

سومین همایش ملی باستان شناسی ایران

The 3rd National Conference on Archaeology of Iran
Tehran - November 2017

تهران
آبان ۱۳۹۶

تمدید مهلت ارسال چکیده مقالات

قابل توجه پژوهشگران ارجمند:

بنا به درخواست تعداد کثیری از شما عزیزان، مهلت ارسال خلاصه مقالات تا تاریخ ۲۵ بهمن ۱۳۹۵ تمدید گردیده است. بدیهی است که بعد از اتمام این مهلت دیگر تمدید نخواهد شد.

با تشکر

اطلاعیه شماره ۵

قابل توجه پژوهشگران ارجمند که در سامانه همایش چکیده مقالات خویش را به ثبت رسانده اند:

برای اطلاع از نتیجه چکیده ارسالی خویش می توانید با ورود به حساب کاربری خود در سامانه همایش، از وضعیت آن مطلع شوید و چنانچه خلاصه مقالات شما مورد پذیرش قرار گرفته است، نسبت به واریز وجه ثبت نام  بصورت آنلاین در وبسایت همایش و تکمیل اصل مقاله  در موعد مقرر اقدام فرمایید . عزیزانی هم که هنوز نتیجه داوری خلاصه مقالات آنان مشخص نشده است در روزهای آتی با مراجعه به سامانه همایش می توانند  از وضعیت آنها مطلاع شوند.

 

                                            با تشکر

         دبیرخانه سومین همایش ملی باستان شناسی ایران

اطلاعیه شماره ۴

به اطلاع پژوهشگران ارجمند میرساند، پس از ثبت نام در سامانه، میتوانید چکیده خود را در کادری که برای آن در نظر گرفته شده است تایپ یا کپی نمایید. چنانچه گزینه paste در کادر خاموش است میتواند بعد از کپی متن از فایل ورد، با فشردن کلید های Ctrl+vدر صفحه کلید کامپیوتر آن را Paste نمایید و حتما چکیده باید دارای وازگان کلیدی باشد و از آپلود فایل چکیده مقاله در سامانه جدا خودداری نمایید.

 

دبیرخانه دائمی همایش ملی باستان شناسی ایران

 

اطلاعیه شماره ۳

به اطلاع پژوهشگران ارجمند میرساند که برای ارسال چکیده مقاله در سامانه همایش, پس از ایجاد حساب کاربری از قسمت کنترل پنل میتوانید وارد صفحه ارسال چکیده شوید و متن چکیده را در کادر مخصوصی که برای آن در نظر گرفته شده است تایپ یا کپی نمایید و گزینه ثبت و ارسال مقاله را کلیک نمایید تا ثبت گردد و پس از آن پیامک تایید آن به شماره همراه ثبت شده در حساب کاربری ارسال خواهد شد

 

دبیرخانه دائمی همایش ملی باستان شناسی ایران

اطلاعیه شماره ۲

 

به اطلاع پژوهشگران ارجمند می رساند، آن دسته از عزیزانی که پس اعلام نظر دواران و تایید مقاله خود، گواهی پذیرش چکیده مقاله را جهت ارائه به سازمان یا دانشگاه خود قبل از برگزاری کنفرانس نیاز دارند، میتوانند ، در صورت درخواست هریک از نویسندگان، پذیرش زود هنگام دریافت نمایند.

رعایت نکات زیر توسط پژوهشگران محترم ، جهت صدور زودهنگام گواهینامه پذیرش مقالات الزامی می باشد:

۱-  گواهی زودهنگام تنها برای مقالاتی که مورد داوری و پذیرش داوران همایش قرار گرفته است قابل صدور می باشد.

۲- صدور و ارسال گواهی زودهنگام پذیرش مقالات حداکثر تا ۳ روز کاری پس از انجام مراحل ثبت نام انجام  و پست خواهد شد.

۳- لازم به ذکر است که صدور پذیرش زودهنگام  صرفا از تاریخ ۳۰ بهمن ماه ۱۳۹۵ لغایت ۳۰ فروردین ماه ۱۳۹۶ انجام خواهد شد.

 

دبیرخانه دائمی همایش ملی باستان شناسی ایران

 

اطلاعیه شماره ۱ (مهم)

به اطلاع پژوهشگران محترم می رساند، نظر به تصمیم کمیته علمی سومین همایش ملی باستان شناسی ایران، از مجموع چکیده مقالات ارسالی به دبیرخانه، از هر نویسنده حداکثر ۲ چکیده مقاله جهت چاپ پذیرفته خواهد شد که از بین تنها یک مقاله بصورت نویسنده مستقل خواهد بود

آمار بازدیدها

  • ۰
  • ۴
  • ۱
  • ۳۰
  • ۳۲,۴۷۸

تماس با دبیرخانه همایش

پژوهشگران عزیز برای تماس با دبیرخانه همایش ملی باستان شناسی ایران با ما به آدرس: بیرجند، خیابان ۱۷ شهریور، دانشکده هنر مکاتبه نمایید.

تلفن و دورنگار: ۳۲۲۲۷۱۷۵-۰۵۶

فرم تماس